2020-03-25

Konsultacje online i kontakt z nami

Napisany przez: SPPT
Edit: Informujemy, że nadal w terminie do 26 kwietnia nie odbywają się konsultacje i spotkania terapeutyczne w poradni. Ponieważ sytuacja się wydłuża zachęcamy do skorzystania z konsultacji online z naszymi terapeutami.
 
Uruchamiamy możliwość umówienia się na indywidualną konsultację z konkretnym terapeutą pracującym w Specjalistycznej Poradni Profilaktyczno – Terapeutycznej w Tarnowie, w formie elektronicznej.  
 
Jeśli ktoś chce skorzystać, prosimy o napisanie maila na adres: terminsppt@gmail.com, w temacie wpisując do kogo adresowany jest mail,
 
np. Prośba o konsultację z p. Janem Kowalskim
 
Pod treścią wiadomości prosimy się podpisać imieniem i nazwiskiem. W ciągu najbliższego czasu (maksymalnie do 24godzin) konkretny terapeuta skontaktuje się z Państwem i poinformuje o terminie,  możliwościach i zasadach konsultacji.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Nadal obowiązują dotychczasowe formy kontaktu.
 
Każdy może się z nami kontaktować poprzez:
 
 
1. skype, nazwa: SpecjalistycznaPoradniaProfilaktycznoTerapeutyczna: terapeuci pełnią dyżury od poniedziałku – piątku w godzinach: 8.00 – 16.00, 
2. mail: terminsppt@gmail.com  (jeśli mail jest adresowany konkretnie do wybranego terapeuty- prosimy o informacje w tytule maila oraz podanie imienia i nazwiska pod treścią maila). 
 
Mail ten jest uruchomiony tylko na czas obecnej sytuacji kryzysowej, pozostałe maile podane na stronie nadal obowiązują i są dostępne. Możecie Państwo pisać o Waszych sposobach zaradczych ale i o obawach, trudnościach. Nie pozostawimy żadnego maila bez odpowiedzi.
 
3. telefon: 14 622 27 96 lub 14 636 27 96 od poniedziałku – piątku, w godzinach 8.00- 16.00
 
4. profil poradni na Facebook
 
Dodatkowo na stronie internetowej umieszczamy regularnie artykuły, informacje, które mogą wesprzeć Państwa w obecnej sytuacji (zakładka: Publikacje).
 
Zachęcamy do kontaktu oraz śledzenia naszej strony internetowej.
 
Życzymy siły i wytrwałości w najbliższym czasie,
 
Zespół SPPT